Cestovateľské prednášky o Islande

 

Chýry o Islande sa šíria neuveriteľne rýchlo a obrovské množstvo nielen Slovákov plánuje dovolenky na tomto čarovnom ostrove. Tušia čo ich tam čaká? Vedia koľko peňazí si treba zobrať, alebo akú trasu zvoliť? Práve preto robím cestovateľské prednášky o Islande.

Doteraz som absolvovala prednášku v Banskej Bystrici a dve prednášky v Bratislave. Počet občanov zúčastnených sa na týchto prednáškach presiahol 250! Strašne si to cením, no uvedomujem si, že nie všetci ľudia sú z veľkých miest ako je BB, či BA. A práve preto som vymyslela Tour de Slovensko – Island na dosah. Sériu cestovateľských prednášok o ostrove na ktorom som strávila viac ako 4 mesiace a celý som si ho precestovala a spoznala. V mojich prednáškach uvidíte veľké množstvo mojich fotiek, vypočujete si moje zážitky, ale aj triky ako lacno nakupovať, či požičiavať si autá. 

Tu však prichádza rad na vás! Áno, budem totižto potrebovať vašu pomoc. Chcem od vás, aby ste mi napísali do akých miest by som mala prísť porozprávať o Islande a dať mi tipy, kde by sa moja prednáška mohla uskutočniť (knižnice, kaviarne, kultúrne domy, atď.), pretože vy sami najlepšie poznáte svoje okolie. Ja urobím všetko pre to aby sa prednáška uskutočnila a snáď sa vidíme 🙂 

Takže komentujte na blogu, facebooku, píšte mi správy na fb, maily a všetky druhy inej komunikácie ako napríklad holuby a fax. Snáď sa nám spolu podarí z mojich prednášok spraviť skutočný Tour de Slovensko. 

Teším sa na vás

S pozdravom

Terezita

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *