Ak miluješ cestovanie, tak tento článok je pre teba.

Však kto by ho nemiloval? Veď vďaka nemu spoznávame nádherné miesta, nových ľudí a svoj život obohacujeme obrovským množstvom zážitkov. Cestovanie nie je len o tom, že musíte vyraziť do milión kilometrov vzdialenej krajiny, alebo sa presekávať neobjavenou džungľou, cestovať môžete aj z Banskej Bystrice do Brezna a možno tam nájdete niečo nádherné, spoznáte nových kamarátov s ktorými sa o rok vydáte okolo zemegule. Dobre trochu preháňam, ale chápete ma.

Zbožňujem a maximálne podporujem všetky slovenské „projekty“, ktoré boli vytvorené Slovákmi pre Slovákov a jedným takýmto výnimočným projektom je práve portál SomTurista.sk. Nie všetci totiž majú chuť si zakladať vlastné cestovateľské blogy a práve na tomto portáli môže každý jeden z vás zdieľať svoje zážitky z ciest, či už je to formou fotiek, alebo článkov. Obrovské množstvo Slovákov je rozlezených po celom šírom svete, na miestach o akých sa vám ani nesnívalo a môžete ich nájsť práve na tomto portáli.

Možno chcete ísť na dovolenku do Grónska, ale nikto sa ku vám nechce pridať. A niekde na druhom konci našej republiky je tiež taká zablúdilá duša, ktorá túži po kúsku zimy počas leta a tak napíše príspevok do diskusného fóra na SomTurista.sk a tak sa tam nájdete a o dva mesiace spolu vyrazíte do tej nehostinnej no o to krajšej krajiny. Ja viem, veľa z vás sa možno hanbí, však kto by už chodil s cudzími ľuďmi na dovolenky, ale nie je práve v tom trochu dobrodružstva?

Veď svet je tak obrovský a my máme tak málo času (a asi aj peňazí) aby sme ho videli celý, tak sa aspoň podeľme s ostatnými o naše zážitky. Ďalšou skvelou vecou na tomto portáli je, že tu natrafíte na nové cestovateľské blogy o ktorých ste ani netušili. Každý jeden užívateľ si môže do svojho profilu pridať svoj blog, fb stránku či instagram a tak sa ku nemu dostane viac čitateľov.

Takže ak sa niekam chystáš a hľadáš rady a informácie od Slovákov, ktorí v tej krajine už boli tak hop čip na stránku, alebo ak si niekde bol a myslíš si, že to bolo také super, že by tam mali ísť aj iní ľudia tak hop čip na stránku. Lepšie miesto na hľadanie cestovateľských zážitkov asi nenájdeš, pretože ako sa na Slovensku hovorí „Viac hláv, viac rozumu.“ Na portáli SomTurista.sk nájdete aj môj profil a ak ste tam už zaregistrovaný tak mi hoďte do komentu vaše profily a ja si veľmi rada pozriem kde všade ste už boli.

One thought on “Ak miluješ cestovanie, tak tento článok je pre teba.

  1. Ďakujem za tip, zaujímavá stránka, trošku ju prelúskam 🙂 ja by som tak rada cestovala, len čosi chýba (€)… :/ Aspoň takto cez fotky si niečo pozriem.

    Inak, vedeli by ste mi niekto pomôcť? Zaľúbila som sa do Stefánssona a rada by som si dala vytetovať jednu vetu z jeho knihy, ale v jeho rodnom jazyku, teda v islandštine. Problém je, že knihu mám po česky a google prekladaču sa veriť nedá. Ide o: „(…) kde začíná život a kde se zastaví smrt, ne-li v polibku?“ Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *